tatlı sularla beslendiği için mükemmel bir su temizliğine sahip olmaktadır dünyayı saran coronavirüs salgınından sonra hayatın nasıl normale döneceği tartışılırken tatil planları da yapılıyor İngiliz the Guardian gazetesi de Avrupa'nın en temiz 30 plajını yayınladı İztuzu yıllardır arasında her zaman Dünya üzerinde en iyi plaj olarak geçmektedir İztuzu Plajı ile Fethiye'deki kabak Plajı yer aldı Avrupa'nın en temiz plajları arasında göster Peki bu yaz tatil yapabilecek miyiz veya Nasıl yapacağız coronavirüs süreci ile birlikte tam tatiline yoğun ilgi var çadır satışlarında da ciddi bir artış oldu Polat'ı haber geliyor ekran yaz geliyor tatil planları yapılmaya başlanıyor fakat

coronavirüs sebebiyle tatil planlarımız bile kendimizi izole edebileceğimiz şekilde gelişiyor Kişi sayısına göre büyük ve küçük olmak üzere ayrılıyor tatil konforunu ne şekilde yaşamak istiyorsanız kendinize uygun bir çadır bulmanız mümkün çadırlarda var fakat tek başıma biraz uzaklaşıyorum kafamı dinleyeyim diyorsanız bu tarz küçük çadırlar da var Normal şartlarda tatil rezervasyonları yazın hareketli olan yerlere otellere pansiyonlara yapılırdı Fakat bu durum değişti çadırları olan rağbet arttı vatandaşlar kalabalıktan uzak tatil yapmayı daha güvenilir buluyor mücadele ilerledikçe sağlık çalışanlarının Sevinç dolu haline getiriyorsun sağlık çalışanları müzik eşliğinde oynayarak kutladılar 15 Temmuz Şehitler Köprüsü girişinde 17 Mayıs tarihine kadar çalışmalar şeritleri kapattı Anadolu'dan Avrupa'ya geçişler 3 şeritten kontrollü şekilde sağlanacak başlamasına dakikalar kala İstanbul Haliç köprüsü üzerinde bir araç takla attı sürücüsü yaralandı haber ona bile işleri kabul etmemekle Salih'ten yüzlerce kişiyi Akdenizİsmet ve kardeşlik ruhu ile gider Türkiye'nin batıya ve insanlığa dair ve daha çok versin bunlara Harekatı boyunca yalan haberlerle algı operasyonu yapan lazım geçmişini kurtulmaya çalışsa da gerçekten gün gibi ortadadır Neredesin ama biz de içindeki göstermekten de asla geri durmadı dünyanın en büyük su boşaltarak daha iyi bir hayat şansı için katedilen yollardan bir gece içinde değişmiş 10 yaşındaki duygudur ve adı için potansiyel olarak çözülüp dolma süreci Burdur Bucak güvenebilir mi
kayıp ne kadar 2 kilometre kadar baba ile kızın tehlikeli geçmesi gereken yerde orası kısmında Babam nerede dışarıda buharda pişirilen hamur bohçaları 5 yaşındaki kız kardeşimin en sevdiği yiyecek ama bir şey okula gitmiyor bu arada veriyor küçük kızın tehlikeli okul yolu henüz bitmedi ekler karşı kıyısına geçmek için her zaman tercih ettikleri birkaç gündür karla kaplanmış durumda hava ile ilgili şarkılar ilkbahar geldiğinde her şey daha iyi oluyor Karlar eriyor ve her yer yeşeriyor Kuzey moğolistan'daki

Kasabası güneşin ilk ışıkları ile uyanıyor ama çok az kaldı oldu bir kere görüyor musunuz Öyle bir halim mi var ben gideceğim ben de gideyim ben bu gece yaratan güzel şeyler hissediyorum peygamberler aleyhi ve sellem hakkında Beni dinlediğini de ettiğini biliyor musun Meleklerim benimle her şeyi Allah biliyor futbolcuların kendini kötü hissediyorum bir şeyler çıkıyor işte ankaragücü-fenerbahçe onun altından kimse kolay kolay kavga var yani Fenerbahçe ilk olarak saygılı olacağımızın bilinmesini isteriz ifadelerine yer verildi hafta sonları mutlu günler Bugün 9 Mayıs Cumartesi Evren Aydın'dan TGRT Haber'de gelişmeler ile karşınızdayız Sağlık Bakanı Fahrettin koca paylaştım günlük vefat sayısında yine azalma var isteyenler toplam Can kaybolmuşsa 3689 24 saatte 1848 kişiye Orana tanısı konuldu Sağlık Bakanı Fahrettin koca coronavirüs son durumu paylaştı toplam iyileşen hasta sayısı 85 bine açtık taksi ve duraklar en az Haftada bir kez olacak şekilde dezenfekte edilecek dezenfekte edildiği tarihi gösteren belge de araçta bulundurulacak araç dezenfekte edilecek kolonya dezenfektan bulunacak mutlaka maske kullanacak araçta bulundurulacak gün boyu her müşteriye yetecek ölçüde dezenfektan malzeme ve 80 derecelik kolonya bulundurmak zorunlu hale getirilecek kişiden fazla müşteri kabul edilmeyecek müşteriler ticari taksilere maskesiz binecek genelgeye göre kurallara uymayan Durak ve taksi şoförlerine idari para cezası uygulanacak mücadelesinin gerçek kahramanlarından 112 Acil Servis ekipleri 24 saat süren Zorlu mesailerinde canları pahasına hayat kurtarıyor gelin şimdi hep birlikte 112 Sağlık ekibinin bir