Karşılıksız gücü Bizim de onlar kadar güçlü olmamız için annelerin Anneler Günü kutlu olsun evinizde kalın bir gazetemizi her sabah kapınıza getiririm 50 yıldır olduğu gibi annelerimiz için istediğini Biz hediyesini götürelim birlikteyiz Halis yanlış Ben Eren Aydın hayatın İçinden bir kez daha karşınızdayız eşini bıçaklayarak cezaevine giren adam tahliye oldu Fahri olmasıyla da oğlunu öldürdü cezaevinden çıkar çıkmaz bu sefer de isimli şahıs boşanma aşamasında olduğu eşi Selma kadın olaydan yaralı olarak kurtulmuştur adamın hedefinde bu kez evladı vardı konuşma bahanesiyle dışarı çıkar ettikten sonra kaçan katil babanın yakalanması için çalışma başlattı İstanbul Arnavutköy'e gideceğiz iftar saati idi bir fırının önünde kimlik sorgusu yapan bekçi kendisine odunla saldırdığı iddia edilen 1 kişiyi bacağından vurdu puanlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı tartışma çıktı bekçilere saldırı İstanbul iftar saati Mahalle bekçileri de oradaydım sordular Olanlar oldu iddiaya göre Yüksel değilsin sopa ile

göreli bekçilik saldırgan şahsi bacağından vurdu bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı olanları hastaneye kaldırıldı bacağından vurulan Yüksel dedin adam öldürmek kasten yaralama suçları olmak üzere 4 ayrı suçtan sabıkası olduğu ortaya çıktı Denizli Jandarması 4 günde yaklaşık 200 bin liralık Vurgun yapan dolandırıcılık çetesine çökertmeye başardı operasyon film sahnelerini ara operasyon kapsamında internet üzerinden araç satış ilanı veren vatandaşlarla bağlantıya geçip dolandırdıkları kaç kişi dolandırıldı vatandaşlıkları araç sahiplerinin banka EFT kapanış saati olan 16.30 dan sonra notere götürüyor araç devri yapıldığı sırada elektronik bankacılık üzerinden hesaba EFT yapıyorum dekontu göster araç devrinde onay verirken yaptıkları EFT hesaba geçmeden iptal ediyorum artan şikayetler üzerine teknik ve fiziki takip Otomobilde Afyonkarahisar'dan Denizli'ye gelirken o da ilçesi girişinde durdurmak istedi Buket ters yöne giren bir sivil Jandarma aracı otomobilin önünü kesip durdurdu 3 araçtan çıkararak kıskıvrak yakaladı salgına rağmen nargile Partisi yaptılar polisten kaçamadılar sorumsuzluk örneği veren 18 kişiye 56 bin lira para cezası 8 saldırılara rağmen nargile Partisi yaptılar Bu kadarına da belirtiler sosyal mesafe sosyal mesafeyi uymayan kendini bilmezlere görüntüsü polisi bile hayrete düşürdü çay bedava 18 kişiye işlem yaptı 56 bin lira idari para cezası kesildi işyeri sahibine de cezai işlem uygulanarak işyeri Aydın'dan geri geri giden kamyonet sürücüsü vatandaşa çarptı altına aldığı puanlar güvenlik kamerasına da yaz Aydın Kuşadası'nda Sanayi Caddesi Yerde yatan adamın yardımına koştu olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı işadamı 200 binin üzerinde maske dağıttı işadamının şimdiki hedefi ise 1 milyon maskede atmak Emre işyerlerinde dolaştık şu ana kadar 201 maske dağıttı vatandaşlara verdik Adana sosyal mesafe ve maske kullanımı vatandaşa ücretsiz maske dağıtırken Mustafa süreç içerisinde insanların maske ücretli değil bulamadıkları Bugün de biz yaklaşık bugüne kadar 200000 adetin üzerinde maske dağıtımı gerçekleştirdik Dilek olan hayırsever işadamı ne dediyse salondaki vatandaşlarımıza devletimize bizbizeyeteriz Türkiye kapsamında biz çalışmalarımızı sürdürüyoruz elimizden geldiğince hedefimiz toplamda 1000000 adet ücretsiz maske dağıtımı dır aldığınız yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da çalışmalarını insani yardım vakfı Ramazan ayı zekat sadaka fitre ve başlarına ihtiyaç sahiplerine ulaştı Ramazan sloganı ile Yardım Vakfı olarak

kriz bölgelerinden felaket bölgeleri yerlerden yerlere kadar İnsani Yardım çalışmalarımızı yürütme devam ettik ve devam ediyoruz ihtiyaç sahibi insanlarımıza ulaşmaya çalışır yurtdışı ile birlikte bu 1200000 geçmesini umut ediyoruz yaklaşık 60 ülkede 100015 sürüyü nehirden geçirmeye çalışırken suyun yükseldiğini fark edemedi akıntıya kapılan şu çobanı jandarma ve AFAD ekipleri kurtardı indirdiler jandarma ve AFAD ekiplerinin Erzincan Altınbaşak beldesinde çobanlık yapan 13 yaşındaki Muhammet yaprak Kurtarmak vardır babası ile hayvan otlatan Muhammed yaprak Yağmur nedeniyle Nehir suyunun yükseldiğini fark edemeyip akıntıya kapılan küçükçoban haber verdi kurtarma ekipleri dünyaca ünlü Tesla'nın kurucusu Yılmaz bebeğini öyle bir isimlerdeki dünyanın gündemine oturdu Amerika'da tartışma konusu Bu kez de o ismin Kanunlara stabilize etmek istiyorum 12 Mayıs dedi yaşındaki 55 oğlu vardı Geçtiğimiz günlerde bir oldu daha olduğunu Twitter hesabından duyulmuş isminin 12 olduğunu söylemişti Ancak bu ismi telaffuz olduğu Amerika'da tartışma konusu oluşturmuştu sosyal medyada güzelliğini koruyan isim bazı kişiler sembolünün İngilizce alfabede bulunmadığı gerekçesiyle bazılarıysa Akdeniz'de yıllardır İstilacı balık olarak da bilinen aslandağı görülüyor dikenleri zehirli olan bu