Değil Balıkçı tarafından temizlenmesi aslan balığı olarak biliniyor 18E aslan balığı zehirli de olsa tadı çok güzel kaybediyor O yüzden tezgahlardaki yerini aldım kilosu 20 liradan satılıyor Antalya'da balıkçılar Akdeniz Su Ürünleri araştırma üretme ve eğitim enstitüsü müdürlüğünce balıkçılara eğitim veriliyor Özellikle o Dikenlerin kesilen kullarından alttan balığı afiyette girebilir TGRT Haber'de hafta sonu haberleri kuşağı tüm hızıyla devam ediyor saatlerimiz 12 gösteriyor bu saatinde açıklayalım kapsamında 24 ilde geçerli olmak üzere 2 günlük sokağa çıkma yasağı başladı kısıtlama sürecinde fırınların ekmek satışı İsa devam edecek Bu arada 65 yaş üzeri vatandaşlar Yarın belirli saatlerde sokağa çıkabilir 65 yaş üzeri ise pazar günü sokağa çıkabilecek 2 günlük itibaren sona erecek anlayacak daha önce Aydın Erzurum Hatay Malatya Mersin

uçak market bakkal ve manavlar kapalı olacak Daha önceki kısıtlamalar da olduğu gibi Cumartesi ve Pazar günü eczane bu satan yerler ve fırınlar hizmete devam edecek 5. Sokak kısıtlamasında 65 yaş üzeri için istisna var 7 yaşındaki vatandaşlar Pazar günü saat 10.15 arasında sokağa çıkabilecek yeni tip coronavirüs tedbirleri kapsamında taksiler içinde Dün yeni bir genelge yayınlandı İçişleri Bakanlığı 81 il Valiliğine koruma tedbirleri kapsamında taksilerle ilgili yeni bir genelge daha gönderdi Buna göre taksi ve duraklar en az Haftada bir kez olacak şekilde dezenfekte edilecek aracın dezenfekte edildiği tarihi gösteren belge de araçta bulundurulacak açıklanacak araçta kolonya dezenfektan bulunacak müşteri maskesiz binemeyecek Taksi şoförleri de mutlaka maske kullanacak araçta bulundurulacak gün boyu her müşteriye yetecek ölçüde dezenfektan malzeme ve 80 derecelik olan yer bulundurmak zorunlu hale getirilecek aynı anda 3 kişiden fazla müşteri kabul edilmeyecek idari para cezası uygulanacak 19'a ilişkin son rakamları da bir göz atalım Sağlık Bakanı Fahrettin koca sağlığına ilişkin son verileri paylaştı günlük vefat sayısında yine azalma var toplantıdan saydığımızda

3689 48 kişi daha hayatını kaybetti son 24 saatte 1848 kişiye Korona tanısı konuldu Sağlık Bakanı Fahrettin koca coronavirüs son durumu paylaştık 85 bine açtık 24 saatte ki vaka vefat yoğun bakım ve Entübe hasta sayısında yine düşüş yaşandı toplam bakan sayısı 135 bini geçti soncan kayıtları ile birlikte oradan yaşamını yitirenlerin sayısı 3600 89A yükseldi yurdumuzda son durum buydu dünyaya bakalım dünya genelinde ekmek fırını sayısı 4 milyonu aştı ölenlerin sayısı ise 276 bine tüm dünyayı sardı fazla insanın ölümüne neden oldu Amerika Birleşik Devletleri'nde ölenlerin sayısı 77 bine ulaştı mücadelesi veriyor 337 kişi arttı Fransa'da ise coronavirüs yüzünden 26 binden fazla kişi hayatını kaybetti Belçika'da 8521 İspanya'da 26299 29600 16 kişi hayatını kaybetti Amerikan başkanına Çok yaklaştı önce yaverin de Corona pozitif çıktı şimdi ise ivanka Trump ın kişisel aslında Amerikan başkanına yaklaştım Amerikan başkanı Donald trump'ın kızı ivanka Trump Amerikan başkanı ivanka Trump ve eşi kahramanlarından 112 Acil Servis ekipleri 24 saat süren Zorlu mesailerinde canları pahasına hayat kurtarıyor gelişimde hep birlikte 112 Sağlık ekibinin bir bakayım nasıl gittiğini ve sonrasında neler yaşadınız özel kıyafetlerini giyiyorlar En yakın hastaneye geçiriyorlar 112 Acil Servis ekipleri 112 acil servis Mahalle 19 pozitif insanlar var süper ileride ulaşmaya çalışıyorlar en büyük korkuları ise hastalanmak değil çok korkuyorum ile birlikte en 95 Maske ve siperlik takarak yola koyuluyor maddenin bulunduğu adrese gidildiğinde ise ilk hem hastaya hem de aile bireyleri Ateş ve tansiyon ölçümü yapılıyor hastaneye yapılana kadar hastanın başından bir an olsun ayrılmıyor Bu kez hasta yakınları da bu süreçte neler yapılabilecekleri titizlikle aktarılıyor hastaneye ulaştırılmasının ardından ekiplerin ikinci bir mesaisi başlıyor kendilerine verilen destekler çok mutlu bize vermiş olduğu destek gerçekten bize duyurdukları için teşekkür ederiz sayın seyirciler Ankara'da bir hastanede Yeni doğan bebekler için de Süper Lig

üretiliyor enikler sipariş referans oluyor hayata gözlerini aç işte böyle koruma altına alınıyor Yenidoğan bebekleri korumak için Ankara'da bulunan Etlik Zübeyde Hanım kadın hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yeni doğan bebekler ve anneleri için üretiliyor anne bebek için günde yaklaşık 340 üretildiği hastanede alınan tedbirlerle coronavirüs korunması gerektiriyor Hanım kadın hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekimi anneden bebeğe bulaşma doğumdan sonra elden bırakmamak gerektiği nedir uygun değil durmasına gidebilecek sıkıntılar siperlikler gündeme geldi Yeni Doğan Hastanesi rengarenk kumaşlarla diktiği koruyucu ekipmanlar zor süreçte yeni doğum yapan annelerin yüzünü güldürüyor hastanede değil Daha sonrasında açılarına Geldiğimde takipçilerine