İnişli çıkışlı mevzular söz konusu hemen Evet burada Kemalettin hocam Nisan ayının ilk 4 haftası ve Mayıs günlük 8429 kişi hayatını kaybetmiş Ondan sonra bir düşüş söz konusu 7200 mesela Nisan ayının 3. haftası Zirvesi 4. haftası 6600 Mayıs'ın ilk haftası Zirve olarak 6850 görmüş hafta sonlarına doğru bir düşüş söz konusu Bunun nedeni ne yani Mesela orada Hafta sonu cumartesi pazar Avrupa'da yıl dünyada Türkiye'de olduğu gibi bir sokağa çıkma kısıtlaması Yok neden kaynaklanıyor olabilir Sizce Kemalettin Bey bu normal bir grafik mi yoksa kontrollü bir düşüş mi var burada diye sormak istiyorum Avrupa'nın yaşam kültürünü biraz bakmak lazım onları da kısıtlamaları var ama Avrupalılar özellik ve cuma akşamı ve cumartesi gününü dışarıda %90 sosyal hayatta geçirirler tiyatrosunda sinemasına ya da dışı alanda Şehrin

Işıkları içerisinde geçirirler hayatlarını Ama onun yerler yoksa Yollar kapatıldı o gece cuma ve cumartesi günleri çıkacaklara ortak yanları kapalı olduğu için daha çok evlerinde onlar da hemen hemen bir sokağa çıkma kısıtlaması uygulama gibi geçirdikleri için 8 gün sonraki hafta sonuna da ona düşüş olarak geliyor Evet reklamları giderim Ondan sonra daha konuş çok marka var karşınızda olacağız Geçtiğimiz aylarda kurduğumuz bu kalabalık sofraların hayalinde Umut Ramazan ayı 25 lira mutluluk Kahraman kahraman indir unutulduk yani devamlılığını sağlayan şey cezasızlık kültürüdür insanlar ara ceza kesiliyor işte başka bir kanalda başka bir meslektaşımız bir yorum yapıyor en üstte soruşturmalar açılıyor suç duyurusunda bulunuyor burada çok açık bir benek bir şekilde hemen artık benim kanaatimce bu konudaki davayı takip etti göstermek Gerçekten bu suçun görüntülü görmek istiyorum işte bir arayayım dedin eniştem yanında mı şu anda Urfa'dan banyoda konuşamam yani Duydunuz mu açıklamasını okudum Ne oldu bilmiyorum Ağlayayım mı yani hepsi yapan hepsi geçmişteki saklamak için neler yaptığını nereden geldi zaten reisi yani bir şeyleri saklamak için sen hep bu onda işleminden sonra bunu gördüm Çünkü böyle daha Hareketli bir şey yapıyoruz hesap sormak istediğin şey başka bir şey yapmasın Çünkü bunu söyle Baban nerede niye orada kalıyor kutlu olsun güzel gözler sözleri teyze Bak tıraş olmuş ben kendimi değil ya buraya gittim saçlarını var ellerin şimdi kestik Şimdi ne yapacağım biliyor musun yarın telefon sadece Diyarbakır Adanalı değil miydi ya Allah bizi anlattı teyzem çok aramış iş yok ne yapacağız durmadan bilmiyorum Hani senin yüzünü kesen istiyorum falan dedin de bunu istiyorum doktor Ben de diyorum niye niye bunlar cezası kalıyor niye biz gizlemek zorunda kalıyorum Nereye kaçıyor Ben de anlamadım Ben

güzelden anlarım görmeyin benim konunun alacağını düşünüyor yani bu neden gereksiz diyorum Çünkü Türkiye hakikaten çok acı bir de neden geçti olmaz dediğimiz zamanda başınıza böyle bir şey geldi 15 Temmuz bu kadar cüret edilemez diyorduk Ama gördük ki hani kafamıza bombaya biliyormuş Bunu gördük böyle bir çılgınlığa kalkışır olabiliyormuş Dolayısıyla bunu bir ağızdan önüne geçmek ve İçişleri Bakanlığının doğrudan sorumluluk ve yetki alanlarına giren bir şey soracağım bir daha Önümüzdeki süreçte bir Erken seçim ya da başka bir şey getirebilir Gerçekten güzel kimin kendisi hizmet etmek için uğraştığını biliyor tamam da yani ben buradan şunu anlıyorum Cumhur ittifakı Milli Savunma Bakanı açıklama yaptı diye bir başka bir Bakanlığı Basın Müşavirliği bakarız Birazdan Tamam Çok teşekkürler Gürkan hacır Denizli

ne diyorsun bu yana geldiğimiz nokta itibariyle bir bu bizim artık milli sporumuz milli Gelinimiz tüm dünyada artan bir eğilim tespiti ya da dediği gibi bir oyun bilse bilse gerekli bakandan ilgili bakanlar çıksın açıklama yapsın da sen Ankara'da bu işleri Elbette ki Elbette Yani ben Gürkan'a katılıyorum yani Özgür Özel darbe imza yetkisi kime güveniyor İhsan Karaman Hakan Fidan ama kiminle darbe yapacak yani öyle bir şey de eğer bunu lazım Ben Olaya şöyle bakıyorum bu aslında Sadece AK Parti'nin sorunu da değil Türkiye Cumhuriyeti tarihinde iktidarların devlet yönetimine bakışından kaynaklanan bir durum yani iktidara gelen demokrasinin nedir iktidarların seçim ne değişebilmesi dir büyük Dede Arabam 10 yıllarca bırakmıyor babadan oğula geçiyordu vesaire Halbuki demokrasilerde siyasi partiler